معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

10 طراحی شگفت انگیز ناخن نقاشی دستی

ما زنان مستحق تحقیر هستیم. پس ناخن های ما را هم انجام دهید! چه راهی بهتر برای تزیین ناخن هایمان و سپس تزئین آنها با هنر ناخن؟

اکثر ما دختران دوست داریم به راحتی طرح های گل را روی ناخن ها ورزش کنیم. هنگامی که مبحث نقاشی دست مطرح می شود ، الگوهای گل چندی از رایج ترین طرح هایی است که روی ناخن ها مشاهده خواهید کرد. رسم طرح های گل دشوار نیست و می تواند هر روز و همچنین در مواقع خاص ورزش شود. بنابراین بگذارید ببینیم چگونه می توانیم یک طرح گل درخشان را ترسیم کنیم!

آموزش شگفت انگیز ناخن نقاشی دستی:
بیایید در این آموزش به ایده های شگفت انگیز ناخن نقاشی شده با دست نگاه کنیم:

موارد لازم:

پایه های پایه (اختیاری)
لاک ناخن سفید
یک لاک ناخن صورتی به انتخاب شما
لاک ناخن ارغوانی
لاک ناخن نقره ای
یک اسفنج
رنگ های اکریلیک به رنگ های سفید ، بنفش ، سیاه و آبی است
لهستانی براق
یک کت بالا شفاف
آموزش مرحله به مرحله:
مرحله 1:

دست نقاشی هنر ناخن یکی Pinit
از یک کت پایه برای محافظت از ناخن های خود در برابر رنگ های آکریلیک و تراشیدن استفاده کنید. حالا از یک لایه از لاک ناخن سفید استفاده کنید. این باعث می شود که پایه بی رنگ تر شود. کت پایه قدرت اضافی به ناخن های شما می بخشد. بنابراین ، اگر ناخن های شما مستعد ریزش یا شکستن است ، هیچ وقت نباید کت پایه ای با کیفیت خوب را از دست بدهید.
گام 2:

دست ناخن هنر ناخن دو Pinit
وقتی لکه سفید ناخن خشک شد ، از یک یا دو کت لاک ناخن صورتی استفاده کنید. بگذارید قبل از حرکت به مرحله بعدی کاملاً خشک شود.
مرحله 3:

دست نقاشی دستی ناخن سه Pinit
بعد از اینکه لاک ناخن صورتی به طور صحیح خشک شد ، لاک ناخن مژنتا را روی یک پالت بگیرید. از قطعه اسفنجی برای اسفنج کردن ناخن مخصوص سرخ شده در قسمت انتهایی نوک استفاده کنید و کمی به سمت مرکز ناخن بکشید. باید چیزی شبیه ناخن Ombre به نظر برسد. حالا بگذارید حدود 2 دقیقه بماند. حالا لاک ناخن نقره را روی یک پالت بگیرید و از یک اسفنج تازه استفاده کنید تا نقره را روی ناخن ها بکشید. باید چیزی شبیه به تصویر زیر باشد. اگر لاک ناخن های ولگرد وجود دارد ، آن را با یک تکه جوانه پنبه آغشته به پاک کننده لهستانی تمیز کنید.
مرحله 4:

دست نقاشی هنر ناخن چهار Pinit
حالا لهستانی زرق و برق بگیرید و یک لایه زیبا از درخشش در تمام ناخن ها بدهید. بگذارید قبل از حرکت روی ناخن هایتان ، این حالت کاملاً خشک شود. پس از آماده شدن ناخن ها برای رنگ آمیزی ، رنگ ناخن سفید را بر روی یک پالت و برس هنری نازک ناخن خود قرار دهید. از این روش برای ترسیم گلهایی استفاده کنید که در زیر نشان داده ام. مشخص کردن گلبرگها را رنگ کنید. باید چیزی شبیه به تصویر زیر باشد.
مرحله 5:

دست ناخن هنر ناخن پنج Pinit
حالا رنگ آکریلیک سیاه را روی یک پالت و قلم مو نازک هنری خود بکشید. از این روش برای ایجاد برخی شاخه ها با جوانه های روی انگشت ریز و برخی شاخه های دیگر در فضای خالی انگشتان دیگر استفاده کنید. برای توصیف گل و گلبرگ از این روش استفاده کنید. برای وضوح بیشتر به عکس زیر مراجعه کنید.
مرحله 6:

دست ناخن هنر نقاشی شش Pinit
حالا چند مورد داخلی را برای گلهای موجود در مرکز آنها اختصاص دهید. برای این کار از رنگ بنفش و آبی استفاده کنید. این ساده است! به عکس زیر نگاهی بیندازید و خواهید فهمید که چه کاری باید بهتر انجام دهید.
مرحله 7:

نقاشی دستی هنر ناخن هفت Pinit
حالا چند عدد دنباله گشاد را بگیرید یا می توانید چند عدد دنباله را از لهستانی زرق و برق خود جمع کنید و به کمک یک دندانپزشک آنها را در مرکز گل ها قرار دهید. هنوز از هنر ناخن خود هیجان زده هستید؟
مرحله 8:

دست نقاشی هنر ناخن هشت Pinit
وقتی کل طرح به درستی خشک شده است ، یک لایه زیبا از پالتو بالایی بدهید. از آنجایی که این نقاشی با رنگهای اکریلیک انجام می شود ، در صورت خشک نشدن مناسب ، ممکن است رنگها خونریزی کنند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که حداقل 10 تا 15 دقیقه زمان ایستاده قبل از استفاده از پولیش شفاف روی آن ، به کل طرح داده شده است. طراحی شما در حال حاضر آماده است تا بتواند از آن استفاده کند!
امیدوارم از این طراحی زیبا لذت برده باشید. انجام این کار دشوار نیست اما کمی زمان بر است. بنابراین اگر اوقات فراغت در دست دارید ، این طرح را امتحان کنید. می توانید این لباس را با لباس های گل خود و همچنین با لباس های چاپی گل تابستانی خود بپوشید.

برخی از طراحی های زیبایی هنری ناخن رنگی:
در اینجا چند طرح هنری ناخن رنگی وجود دارد که می توانید سعی کنید ناخن های خود را همیشه در نور آهک نگه دارید. اینها مطمئناً به شما ایده می دهند تا بتوانید بیشتر از اینها استفاده کنید.

طراحی 1:
یک پینیت
از طریق pinterest

برای همه کسانی که فکر می کنند هنر ناخن فقط برای ناخن های طولانی است ، این چاپ پلنگ رنگارنگ آنها را اشتباه نشان می دهد. برای این طراحی جالب می توانید از سایه ها و ترکیب های متنوع استفاده کنید. سایه های نئون نیز برای این چاپ مناسب به نظر می رسند.

طراحی 2:
دو پینیت
از طریق pinterest

انحراف خوب از ناخن های مانیکور شده سنتی فرانسه! برای دخترانی که دوست دارند طول ناخن خود را نشان دهند ، این هنر ناخن درخشان انتخاب مناسبی است. انجام آن آسان است و تنها کاری که باید در آن دقت کنید رنگ پایه است. نباید خیلی سبک باشد.

طراحی 3:
سه پینیت
از طریق pinterest

این هنر چند رنگ ناخن بسیار مرسوم به نظر می رسد ، اما یک طراحی خسته کننده است. انتخاب رنگ ها خاموش است اما ظاهر کلی بسیار جذاب است. علاوه بر این ، این هنر ناخن برای ناخن های طولانی مناسب تر است.

طراحی 4:
چهار پینیت
از طریق pinterest

وقتی چاپ دیجیتالی و رنگهای نئون وجود دارد ، چرا کمی ابتکار نیست

مرجع:sanykala


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۳:۴۲ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)