معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

12 ایده هنری ناخن برای انگشتان پا

به نظر می رسد Nail Art اکنون بر دنیای زیبایی و مد حاکم است. از مدل های موجود در سطح شیب دار گرفته تا ستاره های فیلم بین المللی و حتی دختران مدرسه ، همه دوست دارند هنر ناخن را ورزش کنند. با تشکر از سبک های بی پایان شما می توانید گله و روش های مختلفی که این کار را آسان می کند.

هنر ناخن روی انگشتان پا ، مانند روشی که روی ناخن های انگشت انجام می دهند ، بسیار زیبا و شیک به نظر می رسد. روش انجام طرح های هنری ناخن روی انگشتان پا تقریباً به همان روشی است که شما آن را روی ناخن های انگشت خود انجام می دهید. با کمی تمرین می توانید تکنیک هنر ناخن را بر روی انگشتان پا تسلط دهید.

طرح های ساده ای وجود دارد که می توانید خودتان ایجاد کنید. بنابراین برای اینکه رویداد آینده خود یا یک بعد از ظهر یکشنبه خسته کننده و شاداب و جذاب باشد ، در اینجا مجموعه ای زیبا از 12 هنر ناخن مخصوص انگشتان پا را به شما ارائه می دهیم!

[بخوانید: آموزش آسان هنر ناخن Splatter Nail]

ناخن برای انگشتان پا - 12 ایده برتر:

طراحی های هنری ناخن با هر روند کاملاً همگام است و از مجموعه ما می توانید الهام بخش جلسه پدیکور بعدی خود باشید. شما می توانید الگوهای هنری ناخن را برای مطابقت با شخصیت یا خلق و خوی خود انتخاب کنید و بر زیبایی خود بیافزایید.

علاوه بر این اگر شما عاشق ناخن glitzy-glam هستید ، پس حتماً این موارد را در زیر می توانید از نقاشی های ناخن پا استفاده کنید. اینها درخشان کننده لوازم جانبی هنر ناخن و درخشش با ویژگی های تغییر خلق و خوی بسیار قدرتمند لاکهای ناخن رنگی بالا هستند.

این 12 ایده هنری آسان ناخن را برای انگشتان پا مشاهده کنید که باعث می شود پای شما زیبا شود ...

1. Art ناخن Polka Dot Toe:
ایجاد نقاط ساده پولکا روی انگشتان پا بسیار جالب و زیبا به نظر می رسد. این جلوه ای پرنعمت می بخشد. برای ایجاد این ظاهر ، فقط کافی است ناخن های خود را به هر رنگی رنگ کنید و نقاط متضاد را با استفاده از ابزار نقطه گذاری یا انتخاب دندان اضافه کنید. وقتی طرح خشک شد ، یک روتختی بالا اضافه کنید.


ناخن پا Polka dot انگشتی Pinit
این طراحی ساده Polka Dot مطمئناً چشم را جلب خواهد کرد.
2. هنر ناخن نیم ماه انگشت پا:
انتخاب یک سبک هنری ناخن ombre شیک! ظاهر یک لاک ناخن تک رنگ را با یک درخشش متضاد که به صورت نامتقارن روی ناخن ها اعمال می شود ، ادویه کنید. همچنین می توانید بدلیجات شیک را امتحان کنید که به راحتی می توانند بر روی لاکهای مرطوب استفاده شوند.


هنر ناخن انگشتی نیمه ماه Pinit
ایجاد نیمه ماه روی انگشت شست پا و تغییر رنگ آن در ناخن های دیگر انگشتان پا بسیار شیک و بسیار آسان به نظر می رسد. پاهای شما بی توجه نخواهد ماند!

3. مهر زدن به ناخن های انگشتان پا:
یکی از گرایش های مدرن که اوج است ، Nail Stamping Art است. این آسان ، سریع و موثر است. شما فقط باید تصاویر از پیش طراحی شده را روی انگشتان پا بمالید یا مهر کنید. از آنجایی که ناخن های دیگر برای تمبر بسیار کوچک هستند ، می توانید روی انگشت شست خود مهر بزنید و از آن به عنوان میخ لهجه استفاده کنید.


مهر و موم زدن روی ناخن های انگشتی Pinit
این نه تنها به زیبایی انگشتان پا به نظر می رسد ، بلکه جلوه زیبایی به آن می بخشد.

[بخوانید: جلا دادن به ناخن ها برای زیبایی پوست تیره]

4. الگوی گل در ناخن های انگشتان پا:
نقاشی ناخن انگشتی انگشتی گل زیباترین است. می توانید انگشت پا را با رنگ پایه دلخواه خود رنگ کنید و سپس روی آن یک گل بکشید.

اگر با نقاشی رایگان دست خیلی خوب هستید ، کشیدن انگشتان روی انگشتان پا ، مانند تصویر موجود در تصویر ، بسیار ساده است. آیا این زیبا به نظر نمی رسد؟

5. چند انگشت شست:
می توانید چندین رنگ را روی انگشت شست خود بکشید و انگشتان پا را ساده نگه دارید. می توانید این رنگ ها را انتخاب کنید که با لباس شما مطابقت دارند.


انگشت شست چند رنگ Pinit
این هنر ناخن بسیار زیبا به نظر می رسد. این همچنین می تواند با استفاده از glitters بد بو شود.

6. پنج نقطه گل در ناخن انگشتان پا:
ایجاد گل های الگوی پنج نقطه ای بر روی انگشت شست پای شما بسیار آسان است. همچنین می توانید هنر ناخن پا خود را با کفش و لباسی که می پوشید مطابقت دهید.


گل های پنج نقطه ای بر روی ناخن های انگشتی Pinit
به عکس نگاه کنید ، به نظر نمی رسد تماشایی باشد؟ اگر بله ، پس چرا امتحان نکنید!

7. انگشتان دست خانم:
ایجاد الگوی اشکال خانم روی انگشتان پا بسیار زیبا و تابستانی به نظر می رسد! لیدی باگ نیز به عنوان سمبل موفقیت شانس محسوب می شود.

سپس می توانید با استفاده از رنگ های قرمز و سیاه ، اشکال خانم را روی انگشت شست خود بکشید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، رنگ قرمز رنگ قرمز و بر روی آن می توانید اشکال سیاه (نقطه) را بکشید. آیا این یک روش همه کاره برای برجسته کردن پاهای شما نیست!


بانوی اشکال Pinit
8. برچسب انگشتان پا:
انگشتان دست خود را با استیکرهای کوچک شیرین در مد روز تزئین کنید. این برچسب ها به راحتی در بازار موجود هستند. هر کدام را که دوست دارید مطابق با موضوع خلقی یا مهمانی خود انتخاب کنید!

برچسب یا برچسب آب را بر روی انگشتان پا بمالید و زیبایی زیبایی به خود بدهید. آسان است و به هیچ وجه وقت گیر نیست.


برچسب انگشتان پا Pinit
9. چاپ پلنگ روی انگشتان پا:
چاپ حیوانات روی پاها فوق العاده به نظر می رسد! یکی از چنین طراحی های حیوانات ، چاپ پلنگ است. تمام آنچه شما نیاز دارید رنگهای طلایی و سیاه رنگ ناخن است. همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، ناخن های انگشتان پا را با رنگ طلایی رنگ کنید و منحنی های سیاه را ایجاد کنید.


چاپ پلنگ روی انگشتان پا Pinit
این کار با استفاده از قلم های هنری ناخن بسیار آسان است. همچنین می توانید با قلب صورتی بر روی آن جالب تر شوید. همچنین می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ظاهری خلاقانه تر به آن بخشید.

[بخوانید: نقوش هنری ناخن با مضمون حیوانات]

10. ناخن های پا ستاره:
کشیدن ستاره ها آسان است و اضافه کردن این الگوهای ستاره باعث می شود انگشتان پا شما زیبا به نظر برسد. همچنین می توانید بر روی ناخن ها زرق و برق اضافه کنید و جلوه آن را بسیار زیبا کنید.

چند برچسب به شکل ستاره بمالید

مرجع:ثانیکالا


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۰۴ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)