معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

اساسی ترین ابزارهای مانیکور و پدیکور برای شما

در حالی که ناخن های شما وضعیت عمومی سلامتی شما را منعکس می کند ، شیوه مراقبت از ناخن ها و ناخن های پا ، نشانه ای از سطح بهداشت شخصی شماست. هیچ کس دست و پا کثیف را دوست ندارد ، بنابراین مهم است که به ناخن هایتان دقیقاً مانند آنچه به چهره یا دندان هایتان می دهید ، توجه و توجه کافی داشته باشید.

آیا می دانستید دستان شما می توانند سن شما را به طور دقیق مشخص کنند؟ اگر می خواهید دست و پا را به نظر جوان ، تمیز و سالم نگه دارید ، برای حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از عفونت باید در یک مراسم مانی پدی معمولی افراط کنید.

در این مقاله همه چیز را از ابزارهای ناخن ضروری تا اهمیت مانیکور و پدیکور پوشش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر بخوانید

بررسی قیمت محصولات
مجموعه کیت پدیکور مانیکور چک قیمت
قیمت برش ناخن
قیمت چک کننده کوتیکول را بررسی کنید
بررسی قیمت کوتیکول نیپر
بررسی قیمت بافر ناخن
قیمت بررسی پرونده ناخن
قیمت بررسی پرونده سنگ سنگی و پایی
قیمت بررسی قلموی ناخن
قیمت جداکننده انگشتان پا را بررسی کنید
قیمت بررسی چوب چوب اورنج وود
چرا مانیکور و پدیکور مهم هستند؟
دست و پا شما به صورت روزانه در معرض خاک و آب و هوای شدید قرار می گیرد ، شاید بیش از سایر قسمت های بدن شما (به جز صورت شما) ، که باعث می شود آنها در معرض آسیب بیشتر باشند. این بدان معنی است که آنها یک تن آهک و خاک جمع می کنند ، و فقط شستن هرگز کافی نیست. اینجا جایی است که مانیکور و پدیکور وارد می شوند.


مانیکور و پدیک به لایه برداری پوست شما و از بین بردن هرگونه کالس روی پای شما کمک می کند.
آنها به تمیز و مرتب بودن ناخن های شما کمک می کنند ، که از عفونت های قارچی جلوگیری می کند.
نظم دادن به ناخن های شما مانع از شکستن یا لکه دار شدن دردناک آنها می شود. همچنین از کوتیکول های خشک ، آویزان کردن ناخن ها و پوست شکسته جلوگیری می کند.
ماساژ انجام شده در هنگام مانیکور و پا باعث تقویت گردش خون می شود که علاوه بر از بین بردن هر نوع تورم ، بی حسی یا درد باعث ایجاد چین و چروک روی دستان در طی سال ها می شود.
آنها استرس زا بسیار خوبی هستند.
آیا این برخی مزایای خوب نیست؟ خوب ، خبر خوب این است که شما همیشه نیازی به عجله در سالن ندارید تا از مزایای یک مانی پدی (دروازه) استفاده کنید (مگر اینکه بخواهید). اگر می خواهید برخی از دلارها یا وقت خود را صرفه جویی کنید و راهی برای انجام کار در خانه پیدا کنید ، ما قصد داریم با قطعه مفصل درباره ابزارهای مورد نیاز ، نحوه استفاده از آنها و همه جازها زندگی شما را کمی ساده تر کنیم. در بین.

بیایید با لوازم و نحوه چگونه شروع کنیم.

12 ابزار ضروری مانی-پدی برای شما
برای اینکه به درمان و دست و پا مانند سالن خود درست مانند منزل بپردازید ، به این وسایل اولیه نیاز دارید که به راحتی بصورت آنلاین یا داروخانه محلی خود بیابید.

ناخن گیر
Pusher Pusher
نیچر کوتیکول
ناخن بافر
سوهان ناخن
پرونده سنگ پا / پا
برس ناخن
جدا کننده انگشتان پا
نارنج وود استیک
اسکراب ملایم
پدیکلر
حذف کالوس
سایر ملزومات اساسی:

یک حوضه یا یک سطل برای پاهای شما
کاسه انگشت
آب صابون گرم
روغن کوتیکول / روغن زیتون
کرم دست
کرم پا
ناخن لهستانی (اختیاری)
ابتدا در مورد ابزارها صحبت خواهیم کرد - می توانید این موارد را بصورت جداگانه بخرید یا فقط یک جعبه مانیکور / پدیکور را خریداری کنید که تمام لوازم را شامل می شود و به راحتی در دسترس است.

 

ما ابزارها ، نکات و تکنیک ها را برای شما آورده ایم.

1. برش ناخن
ابزارهای مانیکور و پدیکور - 1. برش ناخن

تصویر: Shutterstock


دستگاه برش ناخن یا بست ناخن اساسی ترین ابزاری است که برای مانیکور یا پدیکور لازم دارید. ناخن های شما زمینه پرورش باکتری ها و یکی از کثیف ترین قسمت های بدن شما هستند. اگر می خواهید سلامت کلی خود را حفظ کنید ، پیرایش هر از گاهی اهمیت دارد. بهتر است که همیشه آنها را کوتاه نگه دارید زیرا این امر به جلوگیری از شیوع بیماری ها کمک می کند.

چگونه می توان از دستگاه برش ناخن در خانه استفاده کرد؟
می توانید برای برش دادن ناخن های خود از یک برش / بست یا ناخن استفاده کنید. قبل از شروع کار تمیز کنید. ناخن خود را بین دستگاه ناخن خود قرار دهید ، مطمئن شوید که لمس پوست نمی کنید. بیش از حد برش ندهید زیرا این امر می تواند قسمت حساسی از ناخن شما را در معرض دید خود قرار داده و منجر به عفونت شود.

نکته برجسته: ناخن ها بعد از دوش نرم تر هستند ، بنابراین زمان مناسبی برای برش دادن آنها است.

2. قلم زنی کوتیکول
ابزارهای مانیکور و پدیکور - 2. Pusher Pusher
تصویر: Shutterstock

 

تصویر: Shutterstock

 

کوتیکول ها به مراقبت خاصی احتیاج دارند ، بنابراین آنها خشک و پوسته نمی شوند. از فشار دهنده کوتیکول برای فشار دادن پوست از ناخن های خود به عقب و دور استفاده می شود. اگر پوست سخت و سختی دارید ، بهتر است از واسطه کوتیکول فولادی استفاده کنید. اگر کوتیکول های نرم دارید ، از یک چوب چوبی استفاده کنید.

چگونه از Pusher Pusher استفاده کنیم؟
شما هرگز نباید کوتیکول های خود را برش دهید ، فقط آنها را عقب رانده و ملایم باشید! اگر اتفاقاً لبه نازک را در قسمت زیرین بستر ناخن خود بریزید ، منجر به عفونت خواهد شد. استفاده از انتهای قاشق به عقب برگرداندن آن ، خیلی ساده است. از انتهای واضح تر برای فشار در برابر کوتیکول های اطراف گوشه استفاده کنید. تا آنجا که می توانید ملایم باشید.

نکته حرفه ای: زمان مناسبی برای مقابله با این ناحیه درست بعد از دوش گرفتن است زیرا در این صورت پوست شما نرم است ، و برگشت هرگونه رشد اضافی کوتیکول بسیار آسان می شود. همچنین به شما کمک می کند تا از هرگونه صدمه یا آسیب دیدن خود در این روند جلوگیری کنید.

3. نیپلی کوتیکول
ابزارهای مانیکور و پدیکور - 3. نیپر کوتیکول
تصویر: Shutterstock

 مرجع:ثانیکالا


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۹:۱۵ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)