معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

چگونه صورت خود را محصور کنیم؟ آموزش و نکاتی برای مبتدیان

اگر طرفدار کانتورینگ هستید ، می دانید که برای تسلط این تکنیک مهارت واقعی لازم است. این فقط متخصصان آرایش نیستند که بتوانند راه صحیح را محاصره کنند و می توانند تیم گلم کیم کارداشیان را رقیب کنند - شما نیز می توانید این کار را انجام دهید و برای کمک به شما ، ما چندین راهنمایی مفید و آموزش ساده در مورد چگونگی قرار دادن صورت خود را در عرض سه دقیقه جمع آوری کرده ایم.

برای همه آماتورهایی که این مطلب را می خوانند ، به هر حال چه کانتی پیش می آید؟
این تکنیکی است که قبلاً برای مدلهای باند فرودگاه و هنرمندان تئاتر محفوظ بود ، اما اکنون به بخشی از کارهای روزمره آرایش بسیاری از افراد تبدیل شده است. این هنر تقویت ساختار صورت از طریق آرایش و شکل دادن به نواحی خاص صورت است.


چگونه صورت خود را محصور کنید - 5 راه ساده
مجموعه ای از مراحل وجود دارد که به شما کمک می کند تا از آن گونه های بریده شده بریده شده و به شما در ایجاد این تعریف ظریف کمک کنید. در اینجا آنچه شما باید بدانید

1. پایه خود را ایجاد کنید

صورت خود را آماده کنید ، پایه و کانسیلر را بمالید و بر روی یک لایه سبک از پودر شفاف برس بزنید تا پایه مناسبی ایجاد شود. این به کانورت شما کمک می کند تا یکنواخت ادامه یابد.

2. محصول و برس خود را انتخاب کنید
شما می توانید بین پودرها و کرم ها را انتخاب کنید - پودرها در حالی که کرم ها را با یک شبنم رها می کنند به شما مات بیشتری می دهد اگر مبتدی هستید ، بهتر است از محصولات خامه ای شروع کنید زیرا ساخت و ترکیب آنها ساده تر است.

برای برس های خود از برس های کوچکتر و کرکی برای دقت بیشتر استفاده کنید. برای برجسته سازی به یک برس نیاز دارید و دیگری برای برجسته سازی. می توانید قلم مو Contour Brush e.l.f و MAC Large Angled Contour Contour را امتحان کنید.

3. از چهره خود نقشه بکشید
نقاط اصلی کانتورینگ شامل نواحی زیر خط فک ، طرفین معابد ، قسمت های بینی شما و حفره های گونه های شما است. ترفند این است که از ساختار استخوان خود به عنوان راهنما استفاده کنید و هرچه می خواهید رنگدانه بسازید.


4. ساختمان و ایجاد Buffing
هرچه ظاهر کانتور شما طبیعی تر باشد ، بهتر است! همیشه مطمئن شوید که خطوط تیز و واضح از روی رنگ چهره خود ندارید. برای مخلوط کردن محصول از یک اسفنج تخم مرغ مرطوب یا یک برس بنیادی استفاده کنید. برای برافروختن رنگ می توانید بر روی سیب گونه های خود یک قاشق مایل به صورتی صورتی ، هلویی اضافه کنید.


5- برجسته سازی
فقط مناطقی را که نور به طور طبیعی مانند گونه های مغز شما ، استخوان های ابرو ، پل بینی شما ، بالای تعظیم عروسک شما و مرکز چانه شما قرار می گیرد ، برجسته کنید. این باعث افزایش اثر کانتورینگ می شود.

بیایید به برخی آموزش های ساده کانتورینگ صورت بپردازیم. قدم شماره یک مشخص کردن شکل صورت شماست. ما آموزش های مختلفی را برای هر شکل چهره ارائه داده ایم.

کانتورینگ برای چهره با قلب
آنچه شما نیاز دارید
پالت کانتورینگ
برس
مراحل
1. پوست خود را آماده کنید
چگونه می توانید صورت خود را محکم کنید - پوست را آماده می کنید تا از چهره قلب به شکل قلب استفاده کنید
یوتیوب

اولین قدم آماده سازی پوست و استفاده از پایه نور برای پایه شما است.

2. برجسته
چگونه صورت خود را محصور کنید - برجسته کردن چهره صورت شما با قلب
یوتیوب

با استفاده از هایلایت کرم ، از برجسته کردن فک ، پل بینی ، ناحیه زیر آب ، بالای گونه ها ، گوشه های دهان و مرکز پیشانی شروع کنید.

3. کانتور
چگونه صورت خود را محصور کنید - چهره صورت خود را با شکل قلب تان محو کنید
یوتیوب

اکنون که نقشه برجسته خود را مشخص کرده اید ، مرحله بعدی حرکت به سمت کانتورینگ است. اطمینان حاصل کنید که رنگی که استفاده می کنید برای سایه مناسب است و نه رنگی که خیلی گرم یا نارنجی باشد. از یک قلم مو استفاده کرده و کانتور خود را در قسمت خط مو انجام دهید ، کمی وارد معبد شوید تا پیشانی تنگ شود. برای محاصره گونه خود ، ساختار استخوان طبیعی خود را دنبال کرده و از بالای گوش به سمت گوشه دهان محاصره کنید. برای داشتن ظاهری کوک شده ، کمی در طرفین بینی بمالید.

4. مخلوط کردن
چگونه صورت خود را محصور کنید - مخلوط کردن برای چهره صورت قلب
یوتیوب

هنگامی که همه چیز نقشه برداری شد ، زمان آن رسیده است که آنرا مخلوط کنید ، و اینجاست که می تواند مشکل پیدا کند. از یک برس برس کوچک و کرکی استفاده کنید. با نوازش های کوچک روی پیشانی خود شروع کنید تا از هایلایت مخلوط شوید و این مرحله را در مناطق دیگر نیز تکرار کنید. از یک برس بزرگ برای محفظه استفاده کنید - از پیشانی خود شروع کنید و کمی محصول را پایین بیاورید ، در حالی که آن را به درستی مخلوط کنید. هنگامی که گونه های خود را مخلوط می کنید ، از یک حرکت به سمت بالا برای ظاهری نرم تر استفاده کنید. ایده این است که به نظر می رسد بسیار نرم و نرم باشد ، بنابراین مطمئن شوید که همه چیز را به خوبی ترکیب کرده اید.

5. تنظیم کنید
چگونه می توان صورت خود را محصور کرد - تنظیم آن برای چهره شکل قلب
یوتیوب

با استفاده از یک پودر شفاف و یک برس ، برس را به آرامی فشار داده و بر روی پوست خود بمالید. این باعث می شود محصول شما طولانی تر شود. می توانید با مقداری سرخ یا برنز وارد شوید تا کمی گرما به ظاهر شما بیفزاید.

وولا! این نتیجه نهایی است! به نظر نمی رسد فوق العاده طبیعی است؟

چگونه صورت خود را محصور کنید - Voila! این نتیجه نهایی Pinit است
یوتیوب

کانتورینگ برای صورت گرد
مراحل
1. برجسته
چگونه می توان صورت خود را محصور کرد - برجسته برای دور گردن صورت
یوتیوب

قبل از شروع ، پوست خود را آماده کرده و از پایه استفاده کنید. با برجسته کردن درست در مرکز پیشانی ، پل بینی خود شروع کنید ، و به دنبال آن تی

مرجع:ثانیکالا


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۰:۳۵ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)