معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

5 نکته ساده در مورد آرایش عصرانه برای کمک به شما در انتخاب بهتر

کلمه مهمانی لبخندی به چهره همه می زند و چرا؟ زیرا مهمانی به معنای لباس خوب ، غذای خوب ، سرگرمی ، شایعات و شرکت خوب است. آیا شما امشب مهمانی هستید؟ نه؟ چه چیزی شما را عقب نگه می دارد؟

اگر ربطی به عدم توانایی در یافتن ظاهر آرایش مناسب دارد ، دیگر نگران نباشید! این مقاله برای راهنمایی شما در امور روزمره آرایش عصرانه اختصاص داده شده است.

چگونه آرایش عصرانه انجام دهیم

نکات آرایش عصر Pinit
ما می دانیم که شما می خواهید به دنبال میلیون دلار به ارزش ساختن سر باشید. در اینجا نکات مهم آرایش مهمانی برای آماده شدن مهمانی شما آورده شده است:


1. وقت خود را بگیرید:
برای تصمیم گیری در مورد انتخاب لباس و ظاهر کلی وقت کافی صرف کنید. بر این اساس آرایش خود را انجام دهید. اگر قصد دارید لباس جالبی را بپوشید ، آرایش خود را ساده و برعکس نگه دارید. ما مطمئن هستیم که شما نمی خواهید به مانند توپ دیسکو به پایان برسید.

2. آخرین آن را درست کنید:
مهمانی به معنای جلسات پر از سرگرمی ، رقصیدن و سرگرمی های شبانه است. احتمال اینکه آرایش شما ذوب شود و صورت شما را لکه دار کند وجود دارد.

روی یک آراسته صورت خوب سرمایه گذاری کنید که به ایجاد یک بافت صاف کمک می کند و همچنین ماندگاری ساعت آرایش شما را طولانی تر می کند. همچنین می توانید این نکته را برای خرید محصولات با اقامت طولانی در نظر بگیرید.

[بخوانید: سایه های سایه بان سایه Lakme]

3. صورت بی عیب و نقص:
صورت مانند بوم برای آرایش است. ایجاد چهره بی عیب و نقص به همان اندازه انتخاب لباس مناسب اهمیت دارد. از یک پایه پوششی متوسط ​​استفاده کنید و به یاد داشته باشید که به خوبی ترکیب می شود. این امر می تواند هر لکه و رنگ پوستی ناقص را پنهان کند و پایه بی عیب و نقصی به شما بدهد.

4. نمایش برخی از پنهان کردن برخی از موارد:
فقط روی یکی از ویژگی های صورت متمرکز شوید ، اگر به صورت چشمگیر یا جسورانه به چشم می روید ، پس از نگه داشتن ساده آرایش ، با آرامش کامل آن را حفظ کنید. به همین ترتیب ، اگر می خواهید لبهای جسورانه داشته باشید ، روی گونه ها و چشم ها کم کم بازی کنید.

اگر با چشمان و لبهای جسورانه بروید ، شانس این است که مانند یک دلقک به نظر برسید و اگر هر دو را بازی کنید ، به یک روز زیبا خواهید رسید که فقط به عنوان یک آرایش شب کار نمی کند!

[بخوانید: نحوه اعمال سایه چشم]

5. دریافت آن درخشش:

با استفاده از یک فانکشن پودر درست در مناطق مناسب ، یک درخشش را تقلید کنید. هایلایت باید در جایی استفاده شود که نور به صورت طبیعی برخورد کند و مانترا را بخاطر بسپارد - کمی بیشتر. مقداری را روی قوس استخوان ابرو ، استخوان گونه و کمان Cupid بمالید. این امر به انعکاس نور کمک می کند و در نتیجه باعث درخشش می شود. اگر می خواهید چهره شما طولانی تر یا کوتاه تر به نظر برسد ، از یک هایلایت استفاده شده برای کانتورینگ مانند جذابیت استفاده کنید. اگر می خواهید صورت را دراز کنید ، از هایلایت در امتداد خط فک و درست زیر استخوان های گونه استفاده کنید تا ظاهری واضح تر به آن بخشید. در حالی که اگر به دنبال کوتاه کردن ظاهر آن هستید ، استخوان گونه را به شکلی گرد برجسته کنید. این طول را کاهش می دهد.

تماشای ویدئویی از StylecrazeTV - نحوه اعمال آرایش عصرانه با چشم های بالدار و لب های آلو


این نکات ساده اما مهم آرایش عصر را دنبال کنید و مثل ستاره خیره شوید. اگر ایده دیگری دارید ، برای ما کامنت بگذارید!

مرجع:sanykala


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۱:۴۱ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)